KıbrısManşet

GİAD, ortak çalışma taleplerini Bakan Arıklı’ya iletti

Kuzey Kıbrıs Genç İş Adamları Derneği GİAD Yönetim Kurulu, Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı'yı makamında ziyaret etti


Güvercinlik bölgesinde hayata geçirilmesi planlanan yeni sanayi bölgesi konusunda Bakan Erhan Arıklı ile istişarelerde bulunan GİAD heyeti, ekonomide yaşanan sıkıntılarla ilgili de görüş alışverişinde bulunarak ortak çalışma taleplerini Bakan Arıklı’ya iletti.

Kabulde konuşan Bakan Erhan Arıklı, genç iş adamlarının fikirlerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, GİAD’ın yeni yönetimi ve onların heyecanını görmekten mutluluk duyduğunun altını çizdi.

GİAD Yönetim Kurulundaki üretim aşkının kendisini de heyecanlandırdığını belirterek, gençlerin ülkenin geleceği olduğunu ifade eden Bakan Arıklı, özellikle GİAD’ın aktardığı projelerin de kendisinde büyük heyecan uyandırdığını dile getirdi ve başarılı olabilmeleri için elinden geleni yapacağını da sözlerine ekledi.

Bakan Arıklı ayrıca, artık daha sık istişare içerisinde olacaklarına değinerek, “Önceliğimiz gençliğin üretmesidir” dedi.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu